قوانین سمینار زنده


◉ آخرین بروز رسانی: ۱ مهر ماه ۱۳۹۸قوانین حساب کاربری


 1. رعایت تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت و همچنین سیستم آموزش برای کاربران الزامی است.
 2. ورود اطلاعات صحیح از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و... برای حضور در وبینار الزامی است.
 3. در صورت بروز هر گونه مشکل در احراز هویت افراد توسط ارائه دهنده وبینار، بعد از اصلاح اطلاعات، حساب کاربری فعال خواهد گرفت.
 4. حفظ و نگهداری اطلاعات ورود به عهده کاربران بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل سمینار زنده هیچ تعهدی در این رابطه نخواهد داشت.
 5. کاربران حق انتشار اطلاعات مربوط به وبینار ها را ندارد.
 6. در صورت انتشار اطلاعات وبینار، سمینار زنده می تواند از طریق مراجع قانونی پیگیری های لازم را انجام دهد.
 7. در صورت بروز هر گونه مشکل در ورود به سیستم وبینار کافی است از بخش پشتیبانی درخواست مربوط به مشکل خود را ارسال کرده تا همکاران ما در اسرع وقت پیگیری های لازم را انجام دهند.


قوانین ارائه دهندگان وبینار


 1. این وب سایت و سیستم ارائه وبینار تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و در صورت ارائه وبینار با محتوا مجرمانه و یا خلاف قوانین ملی و بین المللی، وبینار فوق مسدود خواهد شد.
 2. در صورت عدم تطابق اطلاعات مندرج در توضیحات، سرفصل ها و... در هنگام ثبت اطلاعات وبینار با وبینار ارائه شده، وبینار فوق مسدود خواهد شد.
 3. در صورت ارائه وبینار با محتوای کپی شده و عدم رعایت قوانین مرتبط با کپی-رایت، وبینار فوق مسدود خواهد شد.
 4. تمامی حقوق مرتبط با وبینار به عهده ارائه دهنده بوده و سمینار زنده هیچ تعهدی در زمینه ارائه محتوا وبینار نخواهد داشت.
 5. ارائه دهندگان وبینار برای ارائه هر چه بهتر باید دسترسی به اینترنت پر سرعت داشته تا مخاطبین با بهترین کیفیت اطلاعات مربوط به وبینار را دریافت نمایند.
 6. در صورت نیاز به ضبط وبینار، بعد از ثبت وبینار از طریق بخش پشتیبانی درخواست مربوط به ضبط وبینار خود را ارسال نمایید. لازم به ذکر است ضبط و ارسال فایل مربوط به وبینار شامل هزینه خواهد بود.
 7. ارائه دهنده وبینار نمی تواند بدون اطلاع قبلی اقدام به ضبط و انتشار ویدیو مربوط به وبینار نموده و باید با استفاده از استانداردهای تعریف شده در سمینار زنده ویدیو ضبط شده را دریافت نماید. در صورت عدم رعایت این بند سمینار زنده می تواند از طریق مراجع قانونی اقدامات لازم را برای انتشار ویدیو پیگری نماید.
 8. در صورت لغو وبینار (تحت هر شرایطی) هزینه پرداختی توسط مخاطبین وبینار به آن ها عودت داده خواهد شد.
 9. ارائه دهنده وبینار می تواند زمان وبینار خود را از طریق بخش کاربری ویرایش و تغییر دهد. این تغییر بعد از بررسی و مورد تایید قرار گرفتن توسط کارشناسان ما بلامانع است.
 10. در صورت تغییر زمان وبینار و اعتراض به زمان جدید توسط مخاطبین وبینار، سمینار زنده می تواند با توجه به اعتراض و هماهنگی با ارائه دهنده زمان را اصلاح و یا هزینه پرداختی کابران را با صلاح دید خود عودت دهد.
 11. ارائه دهنده وبینار در صورت نیاز به لغو وبینار خود، بایستی حداقل ۲۴ ساعت قبل از لغو، از طریق بخش پشتیبانی درخواست لغو وبینار را ارسال نماید.
 12. تسویه حساب با ارائه دهنده حداکثر در ۴۸ ساعت (شنبه الی ۵ شنبه) بعد از اتمام وبینار خواهد بود.
 13. پس از پایان وبینار و از طریق بخش پشتیبانی - مالی درخواست تسویه حساب وبینار خود را ارسال نمایید.
 14. در صورت مسدود شدن وبینار وجه پرداختی مخاطبین به آن ها عودت داده خواهد شد.